KONST / Litografier / Färglitografi 14834007
nr 1483 4007
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 69/320, daterad 1992. Färglitografi, bildmått: 28x35 cm, yttermått inklusive ram: 41x49 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 18:29:08
22/8 09:13:07
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe